unsplash-image

 

 

 

 

unsplash-image

 

IMG_1200

 

NAXA FINANSE Sp.z o.o.

Trudny Kredyt 

Profesjonalna pomoc  w uzyskaniu kredytu bankowego.

Oferujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu w trudnych przypadkach.


Co rozumiemy przez trudny kredyt ?
 
Mianem trudny kredyt nasi specjaliści określają taką sytuację w której wnioskujący ubiegał się , ale nie otrzymał finansowania w placówkach banków . Przyczyn odmowy jest wiele , ale w większości przypadków jest to : duża ilość zapytań o kredyt , opóźnienia w spłatach rat kredytu , utrata pracy lub krótki staż , duża ilość zobowiązań , niskie dochody , wiek kredytobiorcy , nie udokumentowany dochód kiepska sytuacja finansowa. Nasze długoletnie doświadczenie pomaga nam sukcesywnie uporać się z tego typu problemami i uzyskać finansowanie nawet gdy wydaje się to komuś niemożliwe . 
Nasi doradcy podejmuję odpowiednią strategię i negocjacje z bankami na najwyższych szczeblach co w  95 % wniosków skutkuje wypłatą kredytu . 

Jeżeli macie Państwo problemy w spłacie kredytu lub innych zobowiązań, niezwłocznie prosimy o kontakt. Im wcześniej zaczniemy działanie, tym łatwiej będzie uzyskać finansowanie. 
Naxa-Finanse specjalizujemy się głównie w trudnych kredytach .

Zajdziemy dla Ciebie kredyt nawet w bardzo trudnej sytuacji 

Wypełnij wniosek

Szybkie menu

 

Strona główna

 

Usługi

 

Trudny kredyt
 

Konsolidacja chwilówek
 

Kredyt konsolidacyjny
 

Brak zdolności kredytowej
 

Kredyty dla firm bez zaświadczeń
 

Sprawdż swój BIK
 

Polityka prywatności

 

Kontakt

 

 

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-finanse.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
 
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek .

 

 

Doradctwo Finansowe

Marek Michta &

Aneta Szczpankiewicz

32-200 Miechów

KONTAKT ZE MNĄ >