unsplash-image

 

 

 

 

unsplash-image

 

IMG_1200

 

NAXA FINANSE Sp. z o.o.

Trudny Kredyt 

Profesjonalna pomoc  w uzyskaniu kredytu bankowego.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu w trudnych przypadkach.


Co rozumiemy przez trudny kredyt ?

Mianem trudnego kredytu nasi specjaliści określają taką sytuację,  gdy kredytobiorca (osoba fizyczna lub przedsiębiorca) znajduje się w bardzo złej sytuacji finansowej lub posiada niezbyt dobrą historią kredytową, co z reguły prowadzi do niespełnienia przesłanek pozwalających na udzielenie kredytu bankowego. W takich przypadkach kredytobiorca, jaki próbuje uzyskać finansowanie na własną rękę, w większości przypadków doprowadzi do sytuacji, w jakiej całkowicie zablokuje sobie możliwość uzyskania finansowania. Tylko osoba z długoletnim doświadczeniem oraz fachowym podejściem do sprawy może zakończyć sprawę pozytywnie.
Powodów odmowy może być wiele. 
W większości przypadków jest to duża ilość zapytań o kredyt, opóźnienia w spłatach rat kredytu, brak stałego zatrudnienia lub krótki staż, duża ilość zobowiązań, niskie dochody, wiek kredytobiorcy itp.

Nasze długoletnie doświadczenie pomaga nam sukcesywnie uporać się z tego typu problemami i uzyskać finansowanie nawet gdy wydaje się to z pozoru niemożliwe. Nasi doradcy podejmują odpowiednią strategię i negocjacje z bankami oraz osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach, co w większości wniosków skutkuje pozytywnym zakończeniem.

Jeżeli posiadasz problem w spłacie kredytu lub innych zobowiązań, niezwłocznie prosimy o kontakt. Im wcześniej zaczniemy działanie, tym łatwiej będzie uzyskać finansowanie.

Zapraszamy do kontaktu.

Kredyt bez zdolności kredytowej dla zadłużonych

Zajdziemy dla Ciebie finansowanie nawet w bardzo trudnej sytuacji 

Wypełnij wniosek

Zadzwoń już teraz i otrzymaj darmową konsultację !!!

570 151 868

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-finanse.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
 
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek .

Doradctwo Finansowe

 

NAXA-FINANSE SP. Z.O.O

 

Marek Michta & Aneta Szczepankiewicz

 

Zagorzyce

32-200 Miechów

 

NIP 6591549464

Numer KRS: 0000771167

 

Tel : 570 151 868

e-mial : moto@naxa-finanse.pl 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  www.naxa-finanse.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .