Doradztwo Finansowe

           Profesjonalna pomoc w uzyskaniu finansowania .          

Trudne Kredyty Bankowe

 

Trudne kredyty to nasza specjalność. Oferujemy pomoc Klientom, którzy z różnych powodów nie mogą uzyskać finansowania. Długoletnie doświadczenie ułatwia nam w dobór takich rozwiązań, które pomimo bardzo ciężkiej sytuacji pomogą uzyskać kredyt. Nasi konsultanci za darmowo przeanalizują Twoją sytuację i dobiorą odpowiednie produkty.

Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości

Oferujemy różnego typu pożyczki pod zastaw nieruchomości.Pomoc Finansowa na spłatę ZUS, US, komornika,konsolidacja, 

spłacamy wpisane instytucje.Nie weryfikujemy baz takich jak: BIK, BIG, KRD, BRKiN- sami też się nie wpisujemy do baz.

Pozabankowy Leasing dla każdego bez baz .

Pożyczka pod zastaw i na zakup  samochodu

Szybka pożyczka pod zastaw posiadanego samochodu lub na jego zakup . W ofercie pod zastaw pojazdu auto zostaje u Ciebie. Pożyczki od 5.000 do 200.000 zł . Okres kretowania do 48 miesięcy. Zadzwoń po indywidualną ofertę.

Dzięki nam zakupisz pojazd bez zbędnych formalności. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i młode firmy, start-upy i osoby wykonujące wolne zawody. Zawieramy też umowy z obcokrajowcami. Nie wnikamy w historię w BIK i KRD. Nie wymagamy dochodów .

Zapytaj o szczegóły.

Dlaczego my

Efektywność

Współpraca

Gwarancja

Jesteśmy efektywnym i ambitnym zespołem doświadczonych doradców. Długoletni staż na rynku finansowym pomaga nam osiągać pożądany cel dla większości klientów. Działamy w obszarze szeroko pojętego doradztwa finansowego dla firm jak i klientów indywidualnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania. Brak negatywnych opinii świadczy o naszym profesjonalizmie i rzetelności naszej firmy. Współpracujemy z większością instytucji finansowych, dzięki czemu posiadamy ogromny wachlarz rozwiązań. Pomagamy nie szkodzimy.

Proces współpracy

Szanowny Kliencie, jeżeli odwiedziłeś nasz serwis to zapewne pilnie potrzebujesz gotówki.

Na wstępie oznajmiamy, że; nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za analizę czy też poradę. Prowizja dla nas jest ustalana tuż po analizie wstępnej a jej wysokość jest uzależniona od trudności procesowania i wypłacana tylko i wyłącznie wtedy jak klient uzyska finansowanie. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie dojedzie do finalizacji, klient nic nie płaci.

Jeśli; jesteś w pętli zadłużeń, spłacasz wile kredytów, posiadasz brak zdolności, banki grożą wypowiedzeniem umowy, lub być może zamierzasz rozwinąć skrzydła swojej firmie, to jesteś we właściwym miejscu. Dzięki nam nierealne staje się możliwe.

Naxa Finanse - to prężnie rozwijająca się grupa niezależnych doradców kredytowych. Obecnie współpracujemy z największymi renomowanymi bankami oraz instytucjami poza bankowymi w całej Polsce, co daje nam bardzo obszerne pole manewru.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy uzyskać dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe oraz poza bankowe, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Dobieramy odpowiednie produkty finansowe na możliwie najbardziej dogodnych warunkach.

Oferujemy wszechstronną pomoc w każdym z etapów starania się o finansowanie. Posiadamy ogromny wachlarz ofert z każdej z dziedzin finansowania. Oddłużamy, oferujemy pomoc prawną, likwidujemy wpisy w bazach, pomagamy w upadłości itp.

Dbając o profesjonalizm naszych usług, bardzo rzetelnie podchodzimy do naszej pracy. Rozwiązujemy problemy każdego klienta indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca była owocna dla obu stron i spełniała Państwa oczekiwania w realizacji zamiarów.

Podczas doboru kredytu dla Państwa, kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, czyli; okresem kredytowania, wysokością oprocentowania oraz najbardziej dogodnymi formami spłaty. Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje finansowe pozwolą wybrać korzystną dla Państwa ofertę.

Nasza specjalność to m.in. : trudne kredyty, kredyt bez zdolności, duża liczba zapytań, kredyt na spłatę ZUS i US, konsolidacja chwilówek, pożyczka dla zadłużonych, kredyty dla firm, kredyt bez zaświadczeń, kredyt na oświadczenie, bardzo trudne kredyty, trudne kredyty dla zadłużonych, kredyt bez zabezpieczeń, dodatkowe środki na dowolny cel, pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości, pożyczka na zakup samochodu bez baz, pożyczka pod zastaw samochodu bez baz.

Obsługujemy klientów z Całej Polski!

 

*Ze względu na fakt, że posiadamy bardzo dużo rozwiązań finansowych i nie jest to opis jednego produktu, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) będzie podawana indywidulanie dla każdego klienta.

1.

Wstępne omówienie  szczegółów działania.

2.

Zbieranie wymaganych dokumentów.

3.

Dobór najlepszej oferty .

4.

Wypłata gotówki .

NAXA FINANSE Sp.z o.o.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania w trudnych sytuacjach.

 

Menu główne
Zadzwoń i otrzymaj darmową konsultację  
Nasz specjalizacja to : Trudne kredyty, konsolidacja - gotówka na spłatę chwilówek, kredyt na wpływy bez zaświadczeń, kredyt po pierwszym miesiącu zatrudnienia, na start działalności do 25 tys., kredyt firmowy dla działalności od pierwszego miesiąca, kredyt bez BIG i KRD, kredyt od 18 lat, brak scoringu, kredyt konsolidacyjny, leasing bez baz, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka na zakup samochodu bez baz, pożyczka pod zastaw  nieruchomości, trudny kredyt gotówkowy, pożyczki dla zadłużonych .

Wypełnij szybki wniosek

S

Szybkie menu

 

Strona główna

 

Usługi

 

Trudny kredyt
 

Konsolidacja chwilówek
 

Kredyt konsolidacyjny
 

Brak zdolności kredytowej
 

Kredyty dla firm bez zaświadczeń
 

Sprawdż swój BIK
 

Polityka prywatności

 

Kontakt

 

 

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-finanse.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
 
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek .

 

 

Doradctwo Finansowe

Marek Michta &

Aneta Szczpankiewicz

32-200 Miechów

KONTAKT ZE MNĄ >